טיול קבוצתי לסין בהדרכת ליאור וקסלר – קב’ איתן שומרון – מאי 2012

לנעמה שלום רב
חזרנו, ואנו עדיין בשלב עיבוד הרשמים של הטיול המרתק והעוצמתי הזה. עבורי שזה מסעי הראשון למזרח, היה בכך משום גילוי צידו השני של הירח. הנופים, הצבעים, הריחות ובעיקר התרבות. ריתק אותי אופן החשיבה וההסתכלות הסינית על העולם, השונה כל כך משלנו, ולכן גם מטלטלת וסודקת אמיתות ישנות. אותי היא מביאה לתובנות מעניינות ביותר.
ולטיול גופו: במהלך הטיול כולו ממושבי בירכתי האוטובוס, או בקצה המרוחק של הקבוצה. בעודי מרותק אל המראות הצלילים והריחות, המשיך החלק המקצועי שבי לקלוט את המרכיבים הטכניים של הטיול וככל שהתמשך הזמן כך גדלה הערכתי לעבודת ההכנה המדוקדקת שעשית ולמקצועיות הגבוהה שבה ניהלה ליאור את הפרויקט הכל כך מורכב הזה.  ואדרש כאן לאימרתו המפורסמת של חכם סיני אחד שאמר: “אילמלא קרחתי, את כובעי הייתי מסיר לאות הערכה ..”   באמת כל הכבוד.
וכפי שאמרתי אני בסיכום הטיול, היה זה הטיול המורכב ביותר והמקצועי ביותר בו השתתפתי אי פעם!!. באמת תודה רבה. מאד מאד נהניתי
בידידות איתן.

היי נעמה,
תודה ענקית לטיול המיוחד לסין. היה נהדר, הרבה מעבר לציפיות. התכנון, הארגון, הלוגיסטיקה המקומית וכמובן מדריכתנו ליאור – הכל טוב!
לגבי בתי מלון ומסעדות, מבחינתי כולם היו בסדר, חלק קצת יותר או פחות. אני עוד בשלב העיכול של החוויות והנופים שעברנו. מסתכלת בתמונות ולא מאמינה שהייתי שם.
תודה
יעל.

facebook
youtube
contact us
contact us