טיול עצמאי לסין – שלמה ושלומית גל, אפריל 2010

15/5/10 הי נעמה, 
מה שלומך? האם כבר חזרת מסין? היה לנו טיול נהדר, מוצלח, מעניין, נתן תמונה מגוונת וכל המלים הטובות.
נוסיף לזה את מזג האויר שהיה לטובתנו וזה עוד יותר טוב.
אם להיות יותר ספציפית: המסלול היה מגוון ומעניין: ערים, טבע, כפרים, אתרים תרבותיים והסטוריים, וגם אתרי תיירות אחרים כמו גן הפנדה וכו’. כתבתי לך שהיום ב-KUNMING היה קצת קצר בתוכן והוספנו לעצמנו טיול נחמד במדרחוב.
המלונות היו טובים מאד ובסוף אפילו מצויינים! הכל תקתק, בכל מקום חיכה מדריך. רובם טובים מאד וזה רק הלך והשתפר והגיוון בהדרכה בשל האופי השונה של כל מדריך מאד תרם. 
נהנינו מהאוכל ואימצנו את המלצתך לאכול במקומות שכל הסינים אוכלים ולהצביע היישר לסירים על הבחירות שלנו. תודה חמה על האירוח לארוחת דמפלינג שהייתה חוויתית ונעימה מאד!
נ.ב הקריאה של ‘ברבורי פרא’ במקביל לטיול העצימה אצלי מאד את החוויה, תודה על ההמלצה!
אם יפנו אלינו בקשר אלייך נוכל להמליץ מכל לב, יש לך חלק בחוויה שלא בקרוב תישכח. שוב תודה, וכל טוב בהמשך,
שלומית ושלמה גל.

27/4/10 הי נעמה,
בקר בקון-מין היפה, פגשנו את מריה שעושה רושם נמרץ וטוב ודוברת יופי של אנגלית. מה שחשוב שתמיד מחכה לנו המדריך והכל מתקתק, כולל נהגים טובים ומכוניות טובות. לי, מדריכתנו בשלושת הימים האחרונים,
היתה בסדר גמור מבחינת התוכנית אם כי כפי שגם היא מעידה על עצמה היא קצת חסרת מרץ ופלפל. הימים אתה בכפרי המיאו היו ממש מקסימים, קצת פחות התרגשנו מגשר כוכבי השמים שהוא קצת מתוכנן ומתוכנת, כי אנחנו אוהבים יותר טבע פתוח אבל זו היתה תחילתו של יום שהלך והשתפר עם המפל ומערת הדרקון המקסימה. תמשיכי להנות וגם אנחנו, להתראות – שלומית.
1/4/10 שלום נעמה, 

תודה על ההכנה הברורה הבקר ועל המאמרים: הדפסתי לעצמנו את המידע על המקומות בהם נבקר, על הספירה באצבעות, המילון, התפריט ואת החלק המודרני יותר של ההיסטוריה הסינית, ונהניתי גם מהקטעים ההומוריסטיים, אז שוב תודה ולהתראות,
שלומית.

facebook
youtube
contact us
contact us