טיול עצמאי לסין – ערן ומירי בן-ישי – יולי 2015

נעמה שלום,
לפני שבוע חזרנו מטיול חיינו: הטיול לסין.

התלבטנו רבות בין טיול מאורגן לבין טיול פרטי התפור לפי מידתנו. אף שמצאתי הצעה לטיול מאורגן מקיף מאוד, שהגיע למקומות רבים יותר מהטיול שהצעת לנו, שהבטיח ארוחת ערב בכל יום , שארך יומיים נוספים ושעלה 25% פחות מהטיול הפרטי, בחרנו לבסוף לנסוע במסגרת הפרטית ולא התחרטנו לרגע !

הטיול שארגנת לנו תוך שיתוף פעולה והכוונה מצידנו, היה מרתק, מגוון, ממצה, טעים, יפה, מעניין ומהנה מאוד. חזרנו עם טעם של עוד ועם תחושה שהצלחנו לחוות את סין בצורה בלתי אמצעית.

לפני היציאה, הכנת אותנו לטיול בפגישה ארוכה בה ירדת לפרטי הפרטים של הטיול עם המלצות והכוונות רבות, הן כלליות והן מפורטות. ציידת אותנו בחומר עזר רב לקריאה על מה שנפגוש במהלך הטיול.

המלצתך לטייל במחוז גווידז’ו, מחוז שאינו מטויל בטיולים המאורגנים, התגלתה גם היא כהמלצה טובה: זה היה האזור שהכי נהננו ממנו בזכות נופי הטבע, הכפרים הנידחים, מגוון המיעוטים השונים החיים בו והראשוניות.
ניכר שהאזור עדיין לא חרוש ע”י תיירים ותושביו חיים את חייהם כמו לפני עשרות ואולי מאות שנים.

המלונות שבחרת עבורינו, היו טובים עד מצויינים, המדריכים כולם היו טובים עד טובים מאוד ומכל אחד מהם זכינו, בהתחככות בלתי אמצעית, ללמוד רבות גם על חיי הפרט בסין. כמעט הכול “דפק כמו שעון” וגם מה שלא – היה עבורינו חוויה נוספת בזכות הזמינות שלך ושל הסוכן הסיני : נתתם תשובות, פתרתם בעיות והמשכנו. תמיד הרגשנו שאנחנו לא מטיילים לבד ושיש למי לפנות.

אנו נהננו מאוד וממליצים בחום על טיול לסין באופן הזה.                                  

מירי וערן בן ישי
גן יבנה.

facebook
youtube
contact us
contact us