טיול עצמאי לסין – יעל ולייזר ריבלין, רחלית ושמוליק ריבלין – שומרי מסורת – מאי 2012

מיליארד סינים לא טועים”… אחרי טיולים
בכמה מקומות בעולם הגדול, הגיע זמן סין. את נעמה מצאנו באינטרנט, המיילים והטלפונים הראשונים נראו מבטיחים והתחלנו בתהליך ההכנה, בחירת הכיוון-טיול עומק, מיעוטים, טבע ונוף ופחות דגש על הערים  הגדולות.
שני הכנות מדוקדקות ובסוף יצא תבשיל של תשעה מלונות, תשע טיסות, כמה מדריכים והמון חוויות. הגודל, ההמון, הטיפוסים, הנופים, הסדר והארגון, השילוב של ישן עם חדש, הריחות והמראות- שום דבר לא היה דומה למה שדמיינו לפני מפגשים ארוכים (עם נעמה, כמובן) מרתק, מדהים, מסקרן ומהנה. הארגון היה קרוב למושלם- הכל היה מוכן לפי התכנון, מדריכים ברמה טובה, (למעט אחד), מלונות,טיסות, אתרים, נופים מיוחדים בשמורות ופארקים.
כשומרי מסורת וכשרות רק ראינו את האוכל הסיני המגוון והרחנו אותו. אכלנו את שלנו ובשבתות שבתנו במקומות יפים עם לינה במרכז העניינים. מבייג’ין לשיאן- שם שבתנו במלון מעל הכיכר המרכזית, משם לג’יו זאי גואו-בגובה רב לשמורות מקסימות בטבע ובאנשים… משם לצ’נגדו ואחריה סוף שבוע מקסים בליגיאנג, משם לקונמינג וגוויאנג, פארק האבן, מיעוטים, נופים מדהימים. המשך לגווילין ויאנגשו וסיום בסוף שבוע בשנחאי, גם כאן מיקום טוב המאפשר טיול רגלי בשבת והמשך ביום ראשון.
בימים אלו, עסוקים במיון וסידור התמונות ומעכלים לאט לאט את עושר ה”חוויות בדרך”.
לנעמה, תודה על התכנון, הארגון והביצוע- ההנאה שלנו היתה מלאה.
יעל ואליעזר ריבלין, רחלית ושמוליק ריבלין

facebook
youtube
contact us
contact us