טיול עצמאי לסין – קבוצת רחל אושר וחברים – ספטמבר 2014

אבי וציפי קליין:
היי נעמה,
חזרנו לפני כחודש מהטיול לסין ואנחנו עדיין מעכלים את החוויות שעברנו. ברור לנו כי טיול זה הינו הטיול מבין כל טיולינו עד עתה בעולם.
הצלחת לארגן לנו טיול עצמאי שמותאם לצורכי הקבוצה (10 אנשים) תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה ותכנון קפדני.
תכנית הטיול הייתה מפורטת לפי ימים ושעות, והתנהלה כמתוכנן במדויק. המדריכים המקומיים היו בדר”כ מצוינים, כל בעיה שהתעוררה טופלה על ידך באופן מיידי, היית זמינה בכל שעה ולשמחתנו לא נזקקנו לך כמעט כי הכל זרם בצורה מופתית וחלקה.
אספנו חוויות נהדרות בדרך, כולל מפגש עם אנשים, ריחות, טעמים, מופעים מדהימים ונופים קסומים. הצלחנו ללמוד על התרבות העתיקה והמופלאה, התרבות החדשה, ההפתעות בטיול היו מעבר לציפיותינו.
אנו מודים לך מאוד על ארגון טיול זה ומאמינים שניפגש בעתיד לתכנן לנו טיול נוסף.
ציפי ואבי קליין – נתניה .

זיוה ונמרוד אברבוך – שיקגו:

Hi Naama,
Our trip was outstanding. It was very well organized and through out the trip Nimrode kept saying “really חוויות בדרך“.
I think that in general, the trip could have been shorter by 3-4 in its current route.I sent you comments as we were traveling and those still stand.
The visit in the yellow Mt. could be eliminated in the September program (other times of the year might be better). As per the guide only 1/3 of the time you can really enjoy it. That means the chances are not very high for the trouble involved and a traveler be better off going to a place that has a higher chance of visibility.
The fake market and brand names market in Shanghai were a big waste of time. Any bargain you get in the fake market is not worth the time spent.
The visit at the silk shop in Shanghai was another marketing performance. Again, it was only about shopping that we could have spent elsewhere (the demo was not impressive).
If I remember something else, will let you know.
Thank you again for a wonderful trip,
Ziva

רחל ושלמה אושר – שיקגו:
הי נעמה,
הטיול היה חוויית-חיים! נהננו מכל רגע נתון, גם אם היו קשיים בטיפוס בימים מסויימים.
התפעלנו מהעוצמה של הגודל, הטכנולוגיה, המרקם האנושי הרב גווני וכמובן ממראות הטבע היחודיים.
התוכנית המורכבת והרב נושאית, היתה מאורגנת מכל הבחינות, והידע שאת שם בשבילנו כשמתעוררת בעיה ,נתן לנו שקט נפשי ואפשרות לחוות מקרוב את כל מה שהיה כלול בתכנית, והיה בשפע.
הטיול היה, ועדיין הוא חוויה חושית, אינטלקטואלית ותיירותית ממדרגה ראשונה.
באופן אישי אני יכולה לומר ללא היסוס, שכמות המידע, הנתונים והריגושים ילוו אותי עוד תקופה ארוכה ואפילו לתמיד.
כתלמידה חרוצה, הכנתי שעורי בית והגעתי מוכנה, אני חושבת שזה נבע מחשש מסוים שאולי אני לא יודעת מספיק בנוסף על מורכבות ההיסטוריה הסינית שהיתה רחוקה ממני.
הערך המוסף של המסע המיוחד הזה הוא, שאני ממשיכה לקרוא ולהעמיק בנושא סין בכל הזדמנות שנקרית בדרכי.
מאחלת לך שנה נהדרת, וכמובן מודה לך מקרב לב, ואני כותבת את זה גם בשמו של שלמה, על הארגון, הרצינות ועל זה שהיית על הקו כל עת שהיינו זקוקים לך.
אמשיך להמליץ בחום, כמו שעשיתי עד עכשיו
חתימה טובה
תודה
רחל ושלמה

facebook
youtube
contact us
contact us