דף הפייסבוק שלנו:


 
לקבלת פרטים נוספים,
אתם מוזמנים ליצור קשר עם
נעמה דור
052-8882611

 077-7882611

או לשלוח מייל אל:
DorNaama@Havayot-Baderech.co.il

הרשמו לקבלת עידכונים מאיתנו:

טיול משפחות לסין                                                                                               


 
דף הבית >> מסלולים >> טיול משפחות לסין
 
טיול לסין, המעצמה התרבותית העתיקה והגדולה ביבשת אסיה שהשפיעה רבות על התרבויות השכנות לה וכיום משפיעה על העולם כולו.
טיול משפחות לסין הינו טיול מיוחד להורים ולילדים המביא את חווית טיול משותפת על רקע נופיה המיוחדים של סין ומפגיש את המטיילים עם צדדים מגוונים, חדש מול ישן, עירוני מול כפרי, מסורתי מול מודרני, היסטורי מול יומיומי.

 
 
 
מסלול הטיול הינו דוגמא אפשרית לטיול עבור קבוצה סגורה או לטיול פרטי למטייל העצמאי.
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר

 


מסלול הטיול לסין: בייג'ינג, שאנגחאי, יאנגשו, גווילין בייג'ינג
 
ימים 1 – 4 תל אביב - בייג'ינג
טיסה מתל-אביב דרך יעד נוסף אל בייג'ינג. נחיתה בבייג'ינג ביום למחרת ותחילת הסיור בעיר.
מחוז בייג'ינג, (BEIJING) אחד מארבעת המחוזות העצמאיים בסין ובירתה של סין ב – 500 השנים האחרונות. עיר גדולה ומרכזית המשפיעה אל ערים אחרות ברחבי סין. 
 
בימים הבאים ביקור באתריה המרכזיים של העיר, בעיר האסורה ששימשה כביתם ומשכנם של 24 הקיסרים האחרונים בשושלות הקיסריות, כיכר טיאן אן מן, כיכר גדולה ומרהיבה שבמרכזה נמצא המוזילואום של מאו והיא ידועה "בזכות" מאורעות 1989, ארמון הקיץ, ששימש את הקיסרית האחרונה בימי הקיץ הלחים של בייג'ינג. נסיעה אל מחוץ לעיר אל אזור החומה הגדולה בחלק שנקרא מו טיאן יו, אחד מסמליה המפורסמים של סין, עליה עם רכבל וסיור רגלי על החומה. ביקור בפארק הסובב את המתחם האולימפי שם נוכל לראות את אצטדיון "קן הציפור" ואת "הבועה", הבריכה האולימפית.
ביקור בגן החיות של בייג'ינג, הנחשב לגדול ולמפורסם ביותר בסין. המשך אל מתחם האומנויות שמחוץ לבייג'ינג המביא את עבודותיהם של אמנים סיניים וראייתם את תרבותם כיום. מקדש השמיים והפארק הסובב אותו, המשמש את תושבי העיר המבוגרים כמתנ"ס שוקק חיים לפעילויות שונות ומגוונות: התעמלות בוקר, טאי צ'י, ריקוד מניפות ופעילויות רבות אחרות. סיור ריקשות רכוב באזור החוטונגים של בייג'ינג, אזור מגורים ישן הבנוי לפי הבנייה המסורתית של חצרות חצרות שבשנים האחרונות עובר שימור.
אל רחוב WANG FU JING ואל שוק האוכל הלילי הידוע במגוון המנות "המיוחדות" שבו. מוזיאון לתכנון עירוני, המביא אטרקציות ורעיונות חדשניים לניהול העיר. ארוחת ברווז פקין מפוארת, מנה קיסרית האופיינית לבייג'ינג והופעת קונג פו המגלה לצופה את עולמם של נזירי שאולין.
ביקור בשוק הצעצועים הגדול של בייג'ינג ובאחד מהשווקים הגדולים של בייג'ינג.
 
ימים 5 – 7 שאנגחאי 
העברה אל תחנת הרכבת של בייג'ינג ועליה לרכבת מהירה וחדישה אל שאנגחאי (מח' 2). עם ההגעה תחילת הסיור בעיר.
מחוז שאנגחאי, (SHANGHAI), עיר מחוז עירונית. עיר חדשנית, מודרנית, מתפתחת, צבעונית ועמוסה. העיר מחולקת על ידי נהר HUANGPU שמחלק אותה לחלק הישן, המערבי, הנקרא פו-סי (PU-XI) וחלק חדש ומודרני, המזרחי, הנקרא פו-דונג (PU-DONG).
ביקור במוזיאון האנימציה והקומיקס של שאנגחאי, המשך אל האקווריום הגדול של שאנגחאי, המביא את עולם הים של סין והעולם, חוויה לקטנים וגדולים כאחד. רחוב נאנג'ינג, הרחוב המרכזי בתחומי הרובע הבריטי הישן שכיום משמש כרחוב מסחרי, בבאנד, הטיילת של שאנגחאי בצידו המערבי, בגני יו יואן, הרובע הסיני בתחומי העיר ובבזאר הצבעוני והיפה שמסביב, בבניין ג'ין מאו, עליה לנקודת התצפית שבקומה 88, במוזיאון בניין הטלוויזיה, מוזיאון חוויתי המביא את ההיסטוריה של העיר שאנגחאי, בשוק המותגים שמרכז מבחר עצום של מוצרים מכל סוג ומידה. במוזיאון היהודי ובאזור היהודי של העיר, המפאר את תושבי המקום מהעבר. מופע אקרובטיקה מרהיב. שייט לילי על נהר חואנגפו, מול אורותיה הזוהרים של העיר. 
 
ימים 8 – 9 יאנגשו – עיירת התרמילאים  
העברה אל שדה התעופה לטיסה אל גווילין ומשם מעבר יבשתי אל יאנגשו (YANGSHUO), עיירת תרמילאים ותיקה.
מחוז גואנגסי, המאפשר מפגש עם נופי קארסט מרהיבים האופייניים לקו רוחב זה. בעיני הסינים זהו המקום היפה ביותר בעולם ושטוב להיות תושב גווילין מאשר מלאך בשמיים.
שייט על סירות במבוק על שלוחה של נהר לי בין הצוקים המרשימים שבאזור. סיור קרוניות רכוב לכפרים הסובבים את העיירה וביקור בבתי המקומיים. שיעור טאיצ'י מול נופי המקום הניתן על ידי מורה מומחה. זמן חופשי לשיטוט עצמאי ברחבי העיירה החביבה והקטנה בינות הדוכנים הרבים שבמקום. באחד מהערבים מופע קורמורנים, ציפור המשתפת פעולה עם בעליה במטרה לדוג, בערב אחר מופע "רשמים" שבוים ע"י אחד מהבמאים הידועים של סין, ג'אנג יימו, הבמאי שביים את טקס פתיחת האולימפיאדה בבייג'ינג בשנת 2008. לינה ביאנגשו.
 
ימים 10 – 12 בייג'ינג – ת"א
המשך הסיור באתרי העיר בייג'ינג.
בשעות אחה"צ של יום 11 העברה אל שדה התעופה לטיסה חזרה ארצה. הגעה ארצה ביום 12. ברוכים הבאים ארצה!
 
 
הטיול מבוסס על התנאים הבאים:
לינה: במלונות טובים ברמת תיירות של 4* - 5* או הטובים בנמצא שנבחרו בקפידה. רשימת מלונות סופית תוגש למטיילים לפני מועד היציאה לטיול.

כלכלה: על בסיס חצי פנסיון, ארוחת בוקר וארוחת ערב חמה.
אחת מהחוויות הטיול היא לחוות גם את צדדיה הקולינריים של התרבות. במהלך הטיול ננסה לטעום מהמטבחים הרבים והמגוונים של מחוזותיה השונים של סין. 
 
תחבורה: טיסות בינלאומיות דרך יעד נוסף מת"א אל בייג'ינג וחזרה מבייג'ינג. טיסות פנים לפי תוכנית הטיול, אוטובוס גדול וממוזג.
 
קבוצה: גודל הקבוצה 20 – 24 מטיילים. מדריכ/ה ישראלי/ת בליווי מדריכים מקומיים.
 
הופעות: בייג'ינג – מופע קונג פו, יאנגשו – מופע "רשמים", שאנגחאי – מופע אקרובטיקה.
 
הדרכה: מדריכה ישראלית מצוות "חוויות בדרך" בליווי מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
 
המחיר כולל: מערכות שמע אישית לכל מטייל (מ- 20 מטיילים). אשרת כניסה לסין, תשר לנותני שירות מקומיים (מדריכים מקומיים, נהגים וכו'), טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי התוכנית, , אוטובוס צמוד למשך יום הפעילות, לינה במלונות 4*, 2 ארוחות מדי יום, כניסות לאתרים המצוינים במסלול הטיול, הופעות פולקלור המצוינות במסלול הטיול.

המחיר אינו כולל: מיסי נמל והיטל בטחון לטיסות בינלאומיות (נתון לעדכון חברת התעופה עד לזמן כרטוס הטיסות), ביטוח רפואי ומטען, שתייה והוצאות אישיות, ארוחות שאינן כלולות. כל דבר שאינו נכלל בסעיף כלול. תוספת ליחיד בחדר.
 
שונות:
  • תתאפשר הנחה למשלמים בהעברה בנקאית שקלית
  • גיל הילד נחשב לפי יום היציאה לטיול
  • מחירי מיסי הנמל מעודכנים ליום הגשת ההצעה, כל שינוי יחול על המטייל.
  • מסלול הטיול יעודכן סופית בהתאם ללוח הטיסות הספציפי לתאריך.
  • מיסי הנמל והדלק נכונים ליום פרסום הטיול. במידה ובזמן הנפקת כרטיסי הטיסה יעודכן המחיר על ידי חברת התעופה תוספת המחיר תחול על המטייל. 
 מסלול הטיול הינו דוגמא אפשרית לטיול עבור קבוצה סגורה או לטיול פרטי למטייל העצמאי.
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר

 
 
לשאלות ניתן ליצור קשר עם נעמה דור 052-8882611
 
© חוויות בדרך - טיולים מודרכים בסין, מרכז אסיה והקווקז                                                                                דף הבית | מפת האתר