דף הפייסבוק שלנו:


 
לקבלת פרטים נוספים,
אתם מוזמנים ליצור קשר עם
נעמה דור
052-8882611

 077-7882611

או לשלוח מייל אל:
DorNaama@Havayot-Baderech.co.il

הרשמו לקבלת עידכונים מאיתנו:

טיול לסין - מסלול קלאסי כולל שמורת הטבע Jiu Zhai Gou                                                                                               


 
דף הבית >> מסלולים >> טיול לסין - מסלול קלאסי כולל שמורת הטבע Jiu Zhai Gou
 
                                                                          טיול לסין, המעצמה התרבותית העתיקה והגדולה ביבשת אסיה שהשפיעה רבות על התרבויות השכנות לה וכיום משפיעה על העולם כולו, מביא למטייל בה תמונות וחוויות שונות שילכו איתו לאורך תקופה ארוכה. זוהי ארץ שחלקיה השונים מפגישים את המטייל עם צדדים מגוונים, חדש מול ישן, עירוני מול כפרי, מסורתי מול מודרני, היסטורי מול יומיומי. במהלך הטיול לסין תיווצר היכרות אמיתית ומעמיקה לתייר המערבי במפגשו עם תרבות עתיקה זאת
                                                         
 
מסלול הטיול הינו דוגמא אפשרית לטיול עבור קבוצה סגורה או לטיול פרטי למטייל העצמאי.
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר

 


מסלול הטיול: בייג'ינג, שיאן, שמורת הטבע JIU ZHAI GOU, צ'אנגדו, לשאן, אמיישאן, גווילין, טרסות האורז של לונג שאנג, יאנגשו, שאנגחאי
 
ימים 1 – 5 תל אביב - בייג'ינג

טיסה לא ישירה מתל - אביב דרך יעד נוסף אל בייג'ינג. נחיתה בבייג'ינג ביום למחרת ותחילת הסיור בעיר בהתאם לשעת ההגעה.
מחוז בייג'ינג, (BEIJING) אחד מארבעת המחוזות העצמאיים בסין ובירתה של סין ב – 500 השנים האחרונות. עיר גדולה ומרכזית המשפיעה על ערים אחרות ברחבי סין. 
את הימים הבאים נקדיש לביקור באתריה המרכזיים של העיר, נבקר בעיר האסורה ששימשה כביתם ומשכנם של 24 קיסרים, בכיכר טיאן אן מן, כיכר גדולה ומרהיבה שבמרכזה נמצא המוזילואום של מאו והיא ידועה במערב "בזכות" מאורעות 1989, אל ארמון הקיץ, בצפונה של העיר, ששימש את הקיסרית האחרונה ואת פמליתה. נסיעה אל מחוץ לעיר אל אזור החומה הגדולה בחלק שנקרא מו טיאן יו, אחד מסמליה המפורסמים של סין, עליה עם רכבל וסיור רגלי על החומה המרשימה. אל דרך הנשמות שמובילה אל אזור קבריהם של 13 קיסרי שושלת מינג, ביקור במתחם האומנויות 798 המביא את עבודותיהם של אמנים סיניים וראייתם את תרבותם בעבר וכיום. נבקר במקדש השמיים והפארק הסובב אותו, המשמש את תושבי העיר המבוגרים כמתנ"ס שוקק חיים לפעילויות שונות ומגוונות: התעמלות בוקר, טאי צ'י, ריקוד מניפות ופעילויות רבות אחרות. ביקור במוזיאון הלאומי של סין שעבר שיפוץ ונפתח מחדש לאחרונה. נגיע אל רחוב WANG FU JING ואל שוק האוכל הלילי הידוע במגוון המנות "המיוחדות" שבו. סיור רגלי באזור החוטונגים, אזור מגורים ישן הבנוי לפי הבנייה המסורתית של חצרות חצרות שבשנים האחרונות עובר שחזור ושימור. באחד מהערבים נתכבד בארוחת ברווז פקין מפוארת, מנה קיסרית האופיינית לבייג'ינג והופעת קונג פו המגלה לצופה את עולמם של נזירי שאולין. ביקור באחד מהשווקים הגדולים של בייג'ינג.
בשעות אחה"צ של יום 5 העברה אל תחנת הרכבת ועליה לנסיעה ברכבת מהירה אל שיאן, לינה בשיאן.
 
יום 6  שיאן, הבירה העתיקה של סין  
העיר שיאן (XIAN), בירת מחוז שאאנסי, ידועה בזכות אתר קבר חיילי הטרקוטה שנמצא במקום. ביקור בקבר חיילי הטרה קוטה, מתחם קברו של הקיסר הראשון שאיחד את סין, הקיסר צ'ין שה-חואנג, במאה ה – 3 לפנה"ס. קבר שנחתם ונחשף שוב רק בשנת 1974. המשך אל פגודת האווז הגדולה, שנבנתה במקור במאה ה - 7 ובתוכה אוכלסו כתבים בודהיסטים. המסגד והרובע המוסלמי, שנמצא במרכזה של העיר העתיקה, דבר המצביע על חשיבותה של הקהילה המוסלמית במקום. סיור על חומת העיר העתיקה. ארוחת כופתאות מפוארת האופיינית לעיר ששימשה כמוצאה של דרך המשי לאורך השנים. לינה בשיאן. 

ימים 7 – 8 שמורות Jiu Zhai Gou וחואנג לונג
מחוז סיצ'ואן (SICHUAN), מחוז ארבעת הנהרות, אחד מהמחוזות הגדולים בסין ויצרן האורז הגדול שבה.
טיסה ישירה משיאן אל שדה התעופה שבאזור שמורת הטבע, הנמצא בגובה של 3,500 מ'. נסיעה אל שמורת הדרקון הצהוב (HUANG LONG), ועליה עם רכבל לגובה של כ - 3,700 מ' לסיור רגלי בשמורה. את יום המחרת נקדיש לטיול ברחבי שמורת ג'יו-זאי-גו, JIU ZHAI GOU, שמורת 9 הכפרים שבעמק. גובה השמורה נע בין 1,900 – 3,100 מ' ובתחומה נפגשים עם מבחר גוונים של כחולים וירוקים הצובעים את האגמים ובריכות המים שבמקום. לינה וארוחת ערב במלון שליד השמורה.

יום 9 מחוז סיצ'ואן, פסל הבודהה הגדול של לשאן
טיסה אל צ'אנגדו (CHANGDU), בירת מחוז סיצ'ואן. נסיעה אל לשאן (LESHAN), שבנקודת המפגש של שלושת הנהרות שעוברים דרכה נבנה פסלו של הבודהה הגדול ביותר בעולם, שגובהו 71 מ'. שייט מול פסל הבודהה ועליה אל המקדש שבראשו. המשך ללינה באמיישאן.
 
יום 10 אמיישאן – אחד מארבעת ההרים הקדושים בבודהיזם
יום טיול מרהיב על הר אמיישאן (EMEISHAN). עליה עם הרכבל אל מקדש עשרת אלפים השנים, מקדש פעיל הנמצא בגובה של כ – 1000 מ', אחד מהמקדשים הגדולים הנמצאים על ההר. ירידה וטיול דרך צמחיה עשירה של ההר והמקדשים שנותרו עליו, דרך שמורת הקופים שמקום. לינה באמיישאן.  

יום 11 צ'אנגדו – גווילין
נסיעה חזרה אל צ'אנגדו וביקור בשמורת דובי הפנדה המאפשרת מפגש עם החיה המזוהה ביותר עם סין. המשך אל מקדש וון-שו, הנמצא בחלקה העתיק של העיר שבו אפשר עדיין להפגש עם אנשי העיר היושבים להנאתם בבית תה מסורתי. נסיעה אל שדה התעופה לטיסת ערב אל גווילין. העברה למלון.
 
יום 12 טרסות האורז של לונג שאנג
מחוז גואנגסי, הידוע בנוף הקרסטי שבו, משפט סיני אומר "טוב להיות תושב גווילין מאשר מלאך בשמיים".
נסיעה אל טרסות האורז של לונג שאנג שמצפון לגווילין. עליה לנקודת תצפית שתאפשר לנו לראות את שרשראות ההרים שעליהם נבנו טרסות האורז לפני שנים רבות ועד היום נמצאות בשימוש של בני המקום. ביקור בכפרי המיעוטים שנמצאים במקום, בני מיעוט היאו (YAO), שבנות המיעוט מתהדרות בשערן הארוך השזור כפקעת על ראשן, ובני מיעוט הג'ואנג (ZHUANG) שנחשבים למיעוט הגדול ביותר במחוז. 

ימים 13 – 14 יאנגשו, עיירת התרמילאים  
יאנגשו (YANGSHUO), עיירת תרמילאים ותיקה. את שעות הבוקר נעביר בשיעור בישול חוויתי שבו נתנסה בהכנת מאכלים מקומיים. (תנתן אופציה אחרת למי שלא יהיה מעוניין לעשות את שיעור הבישול) לאחר ההכנות המרובות נשב לאכול את מעשה ידנו. נמשיך לשייט על נהר לי בין הצוקים המרשימים שבאזור. טיפוס אל גבעת הירח, לנקודה המשקיפה על האזור הכפרי העוטף אותה. מופע "רשמים" שבוים ע"י אחד מהבמאים הידועים של סין, ג'אנג יימו, הבמאי שביים את טקס פתיחת האולימפיאדה בבייג'ינג בשנת 2008. נסיים את ביקורנו ביאנגשו ונחזור בנסיעה אל שדה התעופה של גווילין לטיסה אל שאנגחאי. תחילת הפעילות בבהתאם לשעת ההגעה.

ימים 15 – 17 שאנגחאי – חזרה ארצה  
מחוז שאנגחאי, (SHANGHAI), עיר מחוז עירונית. עיר חדשנית, מודרנית, מתפתחת, צבעונית ועמוסה. העיר מחולקת על ידי נהר HUANGPU שמחלק אותה לחלק הישן, המערבי, הנקרא פו-סי (PU-XI) וחלק חדש ומודרני, המזרחי, הנקרא פו-דונג (PU-DONG).
ביקור במוזיאון שאנגחאי, מוזיאון מרהיב המביא מוצגים בתחומים שונים מתרבותה של סין, ברחוב נאנג'ינג, הרחוב המרכזי בתחומי הרובע הבריטי הישן שכיום משמש כרחוב מסחרי, בבאנד, הטיילת של שאנגחאי בצידו המערבי, בגני יו יואן, הרובע הסיני בתחומי העיר ובבזאר הצבעוני והיפה שמסביב, בבניין ג'ין מאו, עליה לנקודת התצפית שבקומה 88, במוזיאון בניין הטלוויזיה המביא את ההיסטוריה של העיר שאנגחאי, בשוק המותגים שמרכז מבחר עצום של מוצרים מכל סוג ומידה. מופע אקרובטיקה מרהיב.
בשעות הערב של יום 16 או בשעות הבוקר של יום 17 העברה אל שדה התעופה לטיסה חזרה ארצה אליה.
ברוכים הבאים ארצה!

הטיול מבוסס על התנאים הבאים:
לינה:
במלונות טובים ברמת תיירות של 4* - 5* או הטובים בנמצא שנבחרו בקפידה. רשימת מלונות סופית תוגש למטיילים לפני מועד היציאה לטיול.
כלכלה: על בסיס חצי פנסיון, ארוחת בוקר וארוחת ערב חמה. טיול בסין מביא במהלכו גם את ההתנסות והחוויה הקולינרית. במהלך הטיול ננסה ממבחר המנות המיוחדות לכל מחוז שבו נבקר במהלך הטיול לסין. 
 
תחבורה:
טיסות בינלאומיות דרך יעד באירופה מת"א אל בייג'ינג וחזרה משאנגחאי, נסיעת רכבת אל שיאן, טיסות פנים לפי תוכנית הטיול, אוטובוס גדול וממוזג.
 
קבוצה:
גודל הקבוצה 15 – 24 מטיילים. מדריכ/ה ישראלי/ת בליווי מדריכים מקומיים.
 
הופעות:
בייג'ינג – מופע קונג פו, יאנגשו – מופע "רשמים", שאנגחאי – מופע אקרובטיקה.
 
המחיר כולל: מערכות שמע אישית לכל מטייל (החל מ – 20 מטיילים), אשרת כניסה לסין, תשר לנותני שירות מקומיים (מדריכים מקומיים, נהגים וכו'), טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי התוכנית, אוטובוס צמוד למשך יום הפעילות, לינה במלונות 4 – 5*, 2 ארוחות מדי יום, כניסות לאתרים המצוינים במסלול הטיול, הופעות פולקלור המצוינות במסלול הטיול.
 
המחיר אינו כולל: מיסי נמל והיטל בטחון לטיסות בינלאומיות, ביטוח רפואי ומטען, שתייה והוצאות אישיות, ארוחות שאינן כלולות. כל דבר שאינו נכלל בסעיף כלול. תוספת ליחיד בחדר.

מסלול הטיול הינו דוגמא אפשרית לטיול עבור קבוצה סגורה או לטיול פרטי למטייל העצמאי.
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר

 
 
לשאלות ניתן ליצור קשר עם נעמה דור 052-8882611
 

 
 
© חוויות בדרך - טיולים מודרכים בסין, מרכז אסיה והקווקז                                                                                דף הבית | מפת האתר