דף הפייסבוק שלנו:


 
לקבלת פרטים נוספים,
אתם מוזמנים ליצור קשר עם
נעמה דור
052-8882611

 077-7882611

או לשלוח מייל אל:
DorNaama@Havayot-Baderech.co.il

הרשמו לקבלת עידכונים מאיתנו:

טיול לסין – מסלול קלאסי כולל ביקור בטרסות הצבעוניות - 20 יום                                                                                               


 
דף הבית >> טיול לסין – מסלול קלאסי כולל ביקור בטרסות הצבעוניות - 20 יום
טיול לסין – מסלול קלאסי כולל ביקור בטרסות הצבעוניות - 20  יום  
סין, המעצמה התרבותית העתיקה והגדולה ביבשת אסיה. טיול לסין בחלקיה השונים מביא הכרות עם צדדיה השונים והמגוונים, חדש מול ישן, עירוני מול כפרי, מסורתי מול מודרני, היסטורי מול יומיומי, ומנסה לתת תמונה יותר ברורה של סין המשתנה במפגשה עם המאה ה - 21
 

מסלול הטיול: בייג'ינג, שיאן, צ'אנגדו, לשאן, אמיישאן, ליג'יאנג, קונמינג, הטרסות הצבעוניות של דונג צ'ואן, גווילין, יאנגשו, שאנגחאי 

ימים 1 – 5 תל אביב - בייג'ינג
טיסה מתל-אביב דרך אירופה אל בייג'ינג. נחיתה בבייג'ינג ביום למחרת ותחילת הסיור בעיר.
מחוז בייג'ינג, (BEIJING) אחד מארבעת המחוזות העצמאיים בסין ובירתה של סין ב – 500 השנים האחרונות. עיר גדולה ומרכזית המשפיעה אל ערים אחרות ברחבי סין. 
בימים הבאים ביקור באתריה המרכזיים של העיר, בעיר האסורה ששימשה כביתם ומשכנם של 24 הקיסרים האחרונים בשושלות הקיסריות, כיכר טיאן אן מן, כיכר גדולה ומרהיבה שבמרכזה נמצא המוזילואום של מאו והיא ידועה "בזכות" מאורעות 1989, גבעת הפחם הנמצאת בצפונה של העיר האסורה ומשקיפה על מרכז העיר, ארמון הקיץ, ששימש את הקיסרית האחרונה בימי הקיץ הלחים של בייג'ינג. נסיעה אל מחוץ לעיר אל אזור החומה הגדולה בחלק שנקרא מו טיאן יו, אחד מסמליה המפורסמים של סין, עליה עם רכבל וסיור רגלי על החומה. המשך אל דרך הנשמות שמובילה אל אזור קבריהם של 13 קיסרי שושלת מינג, ביקור במתחם האומנויות שמחוץ לבייג'ינג המביא את עבודותיהם של אמנים סיניים וראייתם את תרבותם כיום. מקדש השמיים והפארק הסובב אותו, המשמש את תושבי העיר המבוגרים כמתנ"ס שוקק חיים לפעילויות שונות ומגוונות: התעמלות בוקר, טאי צ'י, ריקוד מניפות ופעילויות רבות אחרות. אל רחוב WANG FU JING ואל שוק האוכל הלילי הידוע במגוון המנות "המיוחדות" שבו. סיור רגלי באזור החוטונגים של  HOU HAI, אזור מגורים ישן הבנוי לפי הבנייה המסורתית של חצרות חצרות שבשנים האחרונות עובר שימור. ארוחת ברווז פקין מפוארת, מנה קיסרית האופיינית לבייג'ינג והופעת קונג פו המגלה לצופה את עולמם של נזירי שאולין. ביקור באחד מהשווקים הגדולים של בייג'ינג.
בשעות אחה"צ של יום 5 העברה אל שדה התעופה לטיסת אחה"צ אל שיאן. לאחר ארוחת ערב העברה למלון במרכז העיר.
 
יום 6  שיאן, הבירה העתיקה של סין   
מחוז שאאנסי, שבירתו היא העיר שיאן (XIAN) הידועה בעיקר בזכות אתר קבר חיילי הטרקוטה שנמצא מחוץ לעיר.
נסיעה אל קבר חיילי הטרה קוטה, מתחם קברו של הקיסר הראשון שאיחד את סין, הקיסר צ'ין שיחואנג, מלפני הספירה שנחתם ונחשף שוב רק בשנת 1974 מקום המביא את תפישת העולם של הסינים לגבי החיים שאחרי המוות. המשך אל פגודת האווז הגדולה, שנבנתה במקור במאה ה - 7 ובתוכה אוכלסו כתבים בודהיסטים. המסגד והרובע המוסלמי, שנמצא במרכזה של העיר העתיקה, דבר המצביע על חשיבותה של הקהילה המוסלמית במקום. סיור על חומת העיר העתיקה. באחד מהערבים ארוחת כופתאות מסורתית ומפוארת האופיינית לעיר ששימשה כמוצאה של דרך המשי לאורך השנים. 
 
יום 7 מחוז סיצ'ואן
מחוז סיצ'ואן (SICHUAN), מחוז ארבעת הנהרות, אחד מהמחוזות הגדולים בסין ויצרן האורז הגדול שבה.
טיסה אל צ'אנגדו (CHANGDU), בירת מחוז סיצ'ואן ונסיעה אל לשאן (LESHAN), שבנקודת המפגש של שלושת הנהרות שעוברים דרכה נבנה פסלו של הבודהה הגדול ביותר בעולם, שגובהו 71 מ'. שייט מול פסל הבודהה ועליה אל המקדש שבראשו. לינה באמיישאן.
 
יום 8 אמיישאן – אחד מארבעת ההרים הקדושים בבודהיזם
יום טיול מרהיב על הר אמיישאן (EMEISHAN). עליה עם הרכבל אל מקדש עשרת אלפים השנים, מקדש פעיל הנמצא בגובה של כ – 1000 מ', אחד מהמקדשים הגדולים הנמצאים על ההר. ירידה וטיול דרך צמחיה עשירה של ההר והמקדשים שנותרו עליו, דרך שמורת הקופים שמקום. לינה באמיישאן.  
 
יום 9 צ'אנגדו – ליג'יאנג
נסיעה חזרה אל צ'אנגדו אל שמורת דובי הפנדה ומפגש עם החיה המזוהה ביותר עם סין. המשך אל מקדש וון-שו, הנמצא בחלקה העתיק של העיר שבו אפשר עדיין להפגש עם אנשי העיר היושבים להנאתם בבית תה מסורתי. נסיעה אל שדה התעופה לטיסת ערב אל ליג'יאנג, אחת מהערים היפות בסין. 
 
ימים 10 - 11 ליג'יאנג, עיר תעלות מים קסומה  
מחוז יוננאן, המרכז בתוכו מבחר גדול של מיעוטים שהתרכזו כאן לאורך ההיסטוריה. ברחבי יוננאן גרים מעל 20 קבוצות שונות של מיעוטים וכל אחד עדיין משמר את מסורת תרבותו.
ליג'יאנג (LIJIANG), עיר קסומה הבנויה בתי עץ לצד תעלות מים ומוקפת נוף הרים, שגובהה 2,400 מ', נמצאת תחת שימור של אונסק"ו והיא מרכזם של בני מיעוט הנאשי, מיעוט מטריארכאלי שבו האישה מנהלת את החצר הביתית.
נסיעה אל עיירת שה-גו (=תוף האבן), הנמצאת על עיקולו הראשון של הנהר הארוך המוכר במערב בשם נהר היאנגצה. ערוץ דילוג הנמר, אחד מחלקיו של נהר היאנגצה, הנמצא בערוץ שעומקו הכולל הוא 3,900 מ'. ביקור בשוק המקומי הצבעוני המתקיים מדי יום. בריכת הדרקון השחור, שהפכה לסמלה של ליג'יאנג, זמן חופשי לסיור ברחובותיה היפים של העיירה שבערב לובשת גוונים אחרים. לינה במלון בעיר העתיקה.
 
יום 12 קונמינג 
טיסת בוקר אל קונמינג (KUNMING), בירת מחוז יוננאן. נסיעה אל יער האבן, מקום ריכוזם של בני מיעוט הסאני הידועים ברקמות המיוחדות שלהם. ביער האבן נפגש עם תופעת הקרסט של אבני גיר שעוצבו לאורך השנים על ידי גורמי הטבע ויוצרים תצורות מיוחדות ומעניינות. אם יתיר הזמן ביקור בשוק הפרחים המקומי.  

ימים 13- 14  הטרסות הצבעוניות של מחזו יוננאן - דונג צ'ואן  DONG CHUAN- קונמינג – גווילין
נסיעה אל הגבעות המערביות ועליה עם רכבל לנקודת תצפית גבוהה וממנה ירידה רגלית מטה. המשך נסיעה צפונה לכוון  Dong chuanמקומן של הטרסות הצבעוניות של מחוז יוננאן. לאורך הדרך יתגלה לפנינו רצף של חלקות אדמה שעליהן גידולי חקלאות מגוונים היוצרים תמונת נוף צבעונית ומיוחדת, תצורת הטבע שיצר האדם יד ביד עם הטבע יוצרת מראה מרהיב! סיור ראשוני בשעות אחה"צ בנקודות הצילום המיוחדות למקום. בבוקר למחרת יציאה מוקדמת בכדי לחזות בזריחה אשר אור הבוקר מעניק זוויות נוספות ליופיו הייחודי של האזור. בסיום הביקור נסיעה חזרה אל קונמינג והעברה אל שדה התעופה לטיסה אל גווילין. לינה בגווילין.
 
יום 15 טרסות האורז של לונג שאנג
נסיעה אל טרסות האורז של לונג שאנג שמצפון לגווילין, מקום ריכוזם של מיעוטי המחוז. עליה לנקודת תצפית גבוהה המאפשרת מראה מרהיב על האזור כולו. ביקור אצל מיעוט היאו, שבנות המיעוט שלו מתהדרות בשערן הארוך שאותו הן אינן גוזרות כל חייהן, ואת מיעוט הג'ואנג המיעוט הגדול ביותר במחוז גואנגסי. לינה בגווילין.
 
יום 16 גווילין - יאנגשו – עיירת התרמילאים   
מחוז גואנגסי, הידוע בנוף הקרסטי שבו, משפט סיני אומר "טוב להיות תושב גווילין מאשר מלאך בשמיים".
נסיעה אל יאנגשו (YANGSHUO), עיירת תרמילאים ותיקה. שייט על נהר לי בין הצוקים המרשימים שבאזור. טיפוס אל גבעת הירח, לנקודה המשקיפה על האזור הכפרי העוטף אותה. מופע "רשמים" שבוים ע"י אחד מהבמאים הידועים של סין, ג'אנג יימו, הבמאי שביים את טקס פתיחת האולימפיאדה בבייג'ינג בשנת 2008. לינה ביאנגשו.
 
יום 17 גווילין - שאנגחאי  
שעות הבוקר חופשיות לסיור קצר ברחובותיה הקטנים של העיירה יאנגשו. בשעות הצהריים המאוחרות נסיעה חזרה אל גווילין והעברה אל שדה התעופה לטיסה אל שאנגחאי. תחילת הסיור בעיר.

ימים 18 – 20  שאנגחאי – חזרה ארצה   
מחוז שאנגחאי, (SHANGHAI), עיר מחוז עירונית. עיר חדשנית, מודרנית, מתפתחת, צבעונית ועמוסה. העיר מחולקת על ידי נהר HUANGPU שמחלק אותה לחלק הישן, המערבי, הנקרא פו-סי (PU-XI) וחלק חדש ומודרני, המזרחי, הנקרא פו-דונג (PU-DONG).
ביקור במוזיאון שאנגחאי, מוזיאון מרהיב המביא מוצגים בתחומים שונים מתרבותה של סין, ברחוב נאנג'ינג, הרחוב המרכזי בתחומי הרובע הבריטי הישן שכיום משמש כרחוב מסחרי, בבאנד, הטיילת של שאנגחאי בצידו המערבי, בגני יו יואן, הרובע הסיני בתחומי העיר ובבזאר הצבעוני והיפה שמסביב, בבניין ג'ין מאו, עליה לנקודת התצפית שבקומה 88, במוזיאון בניין הטלוויזיה המביא את ההיסטוריה של העיר שאנגחאי, בשוק המותגים שמרכז מבחר עצום של מוצרים מכל סוג ומידה. מופע אקרובטיקה מרהיב. בהתאם לחברת התעופה העברה אל שדה התעופה (בלילה יום 19 או בבוקר יום 20) לטיסה חזרה ארצה אליה נגיע במהלך היום ה – 20 - 21 .
 
הטיול מבוסס על התנאים הבאים:
לינה: במלונות טובים ברמת תיירות של 4* - 5* או הטובים בנמצא שנבחרו בקפידה. רשימת מלונות סופית תוגש למטיילים לפני מועד היציאה לטיול. המלונות עליהם מבוסס הטיול או דומים להם:
Beijing – Gui du hotel OR Radisson Blu Hotel OR Tian tan hotel
Xian – Titan hotel OR similar
Emeishan – Hong Zhu Shan Hotel (5#) OR similar
Lijiang – Jian nan chun OR Wang fu or he xi
Kunming- Era hotel
Dong chuan – Dongchuan Redland hotel
Guilin – Bravo Hotel (No 1 building)
Yangshou – New Century Hotel Or similar
Shanghai – The Bund Hotel Or similar
 
כלכלה: על בסיס חצי פנסיון, ארוחת בוקר וארוחת ערב חמה. טיול בסין מביא במהלכו גם את ההתנסות והחוויה הקולינרית. במהלך הטיול ננסה ממבחר המנות המיוחדות לכל מחוז שבו נבקר במהלך הטיול לסין.  
 
תחבורה: טיסות בינלאומיות דרך יעד באירופה מת"א אל בייג'ינג וחזרה משאנגחאי, 6 טיסות פנים לפי תוכנית הטיול, אוטובוס גדול וממוזג.
 
קבוצה: גודל הקבוצה 15 – 24 מטיילים. מדריכ/ה ישראלי/ת בליווי מדריכים מקומיים.
 
הופעות: בייג'ינג – מופע קונג פו, יאנגשו – מופע "רשמים", שאנגחאי – מופע אקרובטיקה.
 
המחיר כולל: מערכות שמע אישית לכל מטייל (מ- 18 מטיילים). אשרת כניסה לסין, תשר לנותני שירות מקומיים (מדריכים מקומיים, נהגים וכו'), טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי התוכנית, אוטובוס צמוד למשך יום הפעילות, לינה במלונות 4 – 5*, 2 ארוחות מדי יום, כניסות לאתרים המצוינים במסלול הטיול, הופעות פולקלור המצוינות במסלול הטיול.
 
המחיר אינו כולל: מיסי נמל והיטל בטחון לטיסות בינלאומיות, ביטוח רפואי ומטען, שתייה והוצאות אישיות, ארוחות שאינן כלולות. כל דבר שאינו נכלל בסעיף כלול. תוספת ליחיד בחדר – 740$
 
שונות:
-          מיסי הנמל והדלק נכונים ליום פרסום הטיול. במידה ובזמן הנפקת כרטיסי הטיסה יעודכן המחיר על ידי חברת התעופה תוספת המחיר תחול על המטייל. 
-          החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקור במקומות בהתאם לשינויי טיסות ואילוצים נוספים.
 
הדרכה
 
חברת תעופה תאריכי הטיול *מחיר הטיול מסי נמל מחיר כולל לתשלום
   
יעודכן בהמשך
 
               
 
 
להצצה ראשונית אל נופי הסלול לחצ/י על הקישור
 
לשאלות ניתן ליצור קשר עם נעמה דור 052-8882611

 
 
© חוויות בדרך - טיולים מודרכים בסין, מרכז אסיה והקווקז                                                                                דף הבית | מפת האתר