דף הפייסבוק שלנו:


 
לקבלת פרטים נוספים,
אתם מוזמנים ליצור קשר עם
נעמה דור
052-8882611

 077-7882611

או לשלוח מייל אל:
DorNaama@Havayot-Baderech.co.il

הרשמו לקבלת עידכונים מאיתנו:

טיול לסין קלאסי - 15 יום                                                                                               


 
דף הבית >> מסלולים >> טיול לסין קלאסי - 15 יום
טיול לסין, המעצמה התרבותית העתיקה והגדולה ביבשת אסיה שהשפיעה רבות על התרבויות השכנות לה וכיום משפיעה על העולם כולו, מביא למטייל בה תמונות וחוויות שונות שילכו איתו לאורך תקופה ארוכה. זוהי ארץ שחלקיה השונים מפגישים את המטייל עם צדדים מגוונים, חדש מול ישן, עירוני מול כפרי, מסורתי מול מודרני, היסטורי מול יומיומי. במהלך הטיול לסין תיווצר היכרות אמיתית ומעמיקה לתייר המערבי במפגשו עם תרבות עתיקה זאת

מסלול הטיול הינו דוגמא אפשרית לטיול עבור קבוצה סגורה או לטיול פרטי למטייל העצמאי.
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר

 


מסלול הטיול: בייג'ינג, שיאן, צ'אנגדו, לשאן, אמיישאן, גווילין, טרסות האורז של לונג שאנג, יאנגשו, שאנגחאי
 

ימים 1 – 5 תל אביב - בייג'ינג
טיסה לא ישירה מתל - אביב דרך יעד נוסף אל בייג'ינג. נחיתה בבייג'ינג ביום למחרת ותחילת הסיור בעיר בהתאם לשעת ההגעה.
מחוז בייג'ינג, (BEIJING) אחד מארבעת המחוזות העצמאיים בסין ובירתה של סין ב – 500 השנים האחרונות. עיר גדולה ומרכזית המשפיעה על ערים אחרות ברחבי סין. 
את הימים הבאים נקדיש לביקור באתריה המרכזיים של העיר: נבקר בעיר האסורה ששימשה כביתם ומשכנם של 24 קיסרים, בכיכר טיאן אן מן, כיכר גדולה ומרהיבה שבמרכזה נמצא המוזילואום של מאו והיא ידועה במערב "בזכות" מאורעות 1989, נמשיך אל ארמון הקיץ, בצפונה של העיר, ששימש את הקיסרית האחרונה ואת פמליתה. נסיעה אל מחוץ לעיר אל אזור החומה הגדולה בחלק שנקרא מו טיאן יו, אחד מסמליה המפורסמים של סין, עליה עם רכבל, סיור רגלי על החומה המרשימה וירידה רגלית ממנה. המשך אל דרך הנשמות שמובילה אל אזור קבריהם של 13 קיסרי שושלת מינג, ביקור במתחם האומנויות 798 המביא את עבודותיהם של אמנים סיניים וראייתם את תרבותם בעבר וכיום. נבקר במקדש השמיים והפארק הסובב אותו, המשמש את תושבי העיר המבוגרים כמתנ"ס שוקק חיים לפעילויות שונות ומגוונות: התעמלות בוקר, טאי צ'י, ריקוד מניפות ופעילויות רבות אחרות. נגיע אל רחוב WANG FU JING ואל שוק האוכל הלילי הידוע במגוון המנות "המיוחדות" שבו. סיור רגלי באזור החוטונגים, אזור מגורים ישן הבנוי לפי הבנייה המסורתית של חצרות חצרות שבשנים האחרונות עובר שחזור ושימור.
באחד מהערבים נתכבד בארוחת ברווז פקין מפוארת, מנה קיסרית האופיינית לבייג'ינג והופעת קונג פו המגלה לצופה את עולמם של נזירי שאולין. בהתאם לזמן ביקור באחד מהשווקים הגדולים של בייג'ינג.
בשעות אחה"צ של יום 5 העברה אל תחנת הרכבת ועליה לנסיעה ברכבת חדישה ומהירה אל שיאן (מושבים מח' 2). הגעה אל שיאן והעברה למלון. לינה בשיאן.
 
יום 6  שיאן, הבירה העתיקה של סין  
העיר שיאן (XIAN), בירת מחוז שאאנסי, ידועה בזכות אתר קבר חיילי הטרקוטה שנמצא במקום.
ביקור בקבר חיילי הטרה קוטה, מתחם קברו של הקיסר הראשון שאיחד את סין, הקיסר צ'ין שה-חואנג, במאה ה – 3 לפנה"ס. קבר שנחתם ונחשף שוב רק בשנת 1974. המשך אל פגודת האווז הגדולה, שנבנתה במקור במאה ה - 7 ובתוכה אוכלסו כתבים בודהיסטים. המסגד והרובע המוסלמי, שנמצא במרכזה של העיר העתיקה, דבר המצביע על חשיבותה של הקהילה המוסלמית במקום. סיור על חומת העיר העתיקה. ארוחת כופתאות מפוארת במסעדת הדגל המתמחה בהכנת הכופתאות, ארוחה האופיינית לעיר ששימשה כמוצאה של דרך המשי לאורך השנים. לינה בשיאן.  
 
יום 7 מחוז סיצ'ואן, פסל הבודהה הגדול של לשאן
טיסה אל צ'אנגדו (CHANGDU), בירת מחוז סיצ'ואן (SICHUAN), מחוז ארבעת הנהרות, אחד מהמחוזות הגדולים בסין ויצרן האורז הגדול שבה.
נסיעה אל לשאן (LESHAN), שבנקודת המפגש של שלושת הנהרות שעוברים דרכה נבנה פסלו של הבודהה הגדול ביותר בעולם, שגובהו 71 מ'. שייט מול פסל הבודהה ועליה אל המקדש שבראשו. המשך ללינה באמיישאן.
 
יום 8 אמיישאן – אחד מארבעת ההרים הקדושים בבודהיזם
יום טיול מרהיב על הר אמיישאן (EMEISHAN). עליה עם הרכבל אל מקדש עשרת אלפים השנים, מקדש פעיל הנמצא בגובה של כ – 1000 מ', אחד מהמקדשים הגדולים הנמצאים על ההר. ירידה וטיול דרך צמחיה עשירה של ההר והמקדשים שנותרו עליו, דרך שמורת הקופים שמקום. לינה באמיישאן.  
 
יום 9 צ'אנגדו – גווילין
נסיעה חזרה אל צ'אנגדו וביקור בשמורת דובי הפנדה המאפשרת מפגש עם החיה המזוהה ביותר עם סין. ביקור בחלקה העתיק של העיר שבו אפשר עדיין להפגש עם אנשי העיר היושבים להנאתם בבית תה מסורתי. ארוחת ערב ונסיעה אל שדה התעופה לטיסה אל גווילין. יציאה לסיור לילה ראשוני בעיר. לינה בגווילין.  
 
יום 10 טרסות האורז של לונג-שאנג
מחוז גואנגסי, הידוע בנוף הקרסטי שבו, משפט סיני אומר "טוב להיות תושב גווילין מאשר מלאך בשמיים".
נסיעה צפונה מגווילין אל טרסות האורז של לונג שאנג, מקום ריכוזם של מיעוטי המחוז. ביקור בכפרי המיעוטים במקום המיוחדים למחוז גואנגסי. נסיעה אל יאנגשו.
 
ימים 11 – 12 יאנגשו, עיירת התרמילאים   
יאנגשו (YANGSHUO), עיירת תרמילאים ותיקה. טיפוס אל גבעת הירח, לנקודה המשקיפה על האזור הכפרי העוטף אותה. המשך אל השוק המקומי לסיור הכרות עם המוצרים המקומיים ומשם לשיעור בישול חוויתי שבו נתנסה בהכנת מאכלים מקומיים. לאחר הכנת המנות נשב לאכול את מעשה ידנו לתפארת. נשלב שייט על נהר לי בין הצוקים המרשימים שבאזור. מופע "רשמים" שבוים ע"י אחד מהבמאים הידועים של סין, ג'אנג יימו, הבמאי שביים את טקס פתיחת האולימפיאדה בבייג'ינג בשנת 2008. לינה ביאנגשו. ביום הבא נסיים את ביקורנו במקום ונחזור בנסיעה אל גווילין לטיסה אל שאנגחאי. תחילת הסיור בעיר בהתאם לשעת ההגעה. לינה בשאנגחאי.
 
ימים 13 – 15 שאנגחאי – חזרה ארצה   
מחוז שאנגחאי, (SHANGHAI), עיר מחוז עירונית. עיר חדשנית, מודרנית, מתפתחת, צבעונית ועמוסה. העיר מחולקת על ידי נהר HUANGPU שמחלק אותה לחלק הישן, המערבי, הנקרא פו-סי (PU-XI) וחלק חדש ומודרני, המזרחי, הנקרא פו-דונג (PU-DONG).
ביקור במוזיאון שאנגחאי, מוזיאון מרהיב המביא מוצגים בתחומים שונים מתרבותה של סין, ברחוב נאנג'ינג, הרחוב המרכזי בתחומי הרובע הבריטי הישן שכיום משמש כרחוב מסחרי, בבאנד, הטיילת של שאנגחאי בצידו המערבי, בגני יו יואן, הרובע הסיני בתחומי העיר ובבזאר הצבעוני והיפה שמסביב, בבניין ג'ין מאו, עליה לנקודת התצפית שבקומה 88, במוזיאון בניין הטלוויזיה המביא את ההיסטוריה של העיר שאנגחאי, בשוק המותגים שמרכז מבחר עצום של מוצרים מכל סוג ומידה. שייט לילי על נהר חואנגפו מול בניינה המוארים של העיר שאנגחאי. מופע אקרובטיקה מרהיב.
בשעות הערב של יום 14 העברה אל שדה התעופה לטיסה חזרה ארצה אליה נגיע במהלך יום 15.
ברוכים הבאים ארצה!
 
 
הטיול מבוסס על התנאים הבאים:
לינה: במלונות טובים ברמת תיירות של 4* - 5* או הטובים בנמצא שנבחרו בקפידה. רשימת מלונות סופית תוגש למטיילים לפני מועד היציאה לטיול. 
  
כלכלה: על בסיס חצי פנסיון, ארוחת בוקר וארוחת ערב חמה.
טיול בסין מביא במהלכו גם את ההתנסות והחוויה הקולינרית. במהלך הטיול ננסה ממבחר המנות המיוחדות לכל מחוז ומקום שבו נבקר במהלך הטיול לסין. 
 
תחבורה: טיסות בינלאומיות דרך יעד באירופה מת"א אל בייג'ינג וחזרה משאנגחאי, נסיעת רכבת אל שיאן, טיסות פנים לפי תוכנית הטיול, אוטובוס ממוזג גדול ממספר המטיילים.
 
קבוצה: גודל הקבוצה 15 – 24 מטיילים. מדריכ/ה ישראלי/ת בליווי מדריכים מקומיים.

הופעות: בייג'ינג – מופע קונג פו, יאנגשו – מופע "רשמים" (מושבים משודרגים), שאנגחאי – מופע אקרובטיקה.

המחיר כולל: מערכות שמע אישית לכל מטייל (מ-20 מטיילים), אשרת כניסה לסין, תשר לנותני שירות מקומיים (מדריכים מקומיים, נהגים וכו'), טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי התוכנית, אוטובוס צמוד למשך יום הפעילות, לינה במלונות 4 – 5*, 2 ארוחות מדי יום, כניסות לאתרים המצוינים במסלול הטיול, הופעות פולקלור המצוינות במסלול הטיול.
 
המחיר אינו כולל: מיסי נמל והיטל בטחון לטיסות בינלאומיות, ביטוח רפואי ומטען, שתייה והוצאות אישיות, ארוחות שאינן כלולות. כל דבר שאינו נכלל בסעיף כלול. תוספת ליחיד בחדר.
 
מסלול הטיול הינו דוגמא אפשרית לטיול עבור קבוצה סגורה או לטיול פרטי למטייל העצמאי.
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר


לשאלות ניתן ליצור קשר עם נעמה דור 052-8882611


 
 
© חוויות בדרך - טיולים מודרכים בסין, מרכז אסיה והקווקז                                                                                דף הבית | מפת האתר